search

NUTRICODE Weight Blocker (STOP riebalų pasisavinimui)

63,90 €

Nutukimas ir antsvoris bei su tuo susiję angliavandenių ir lipidų apykaitos sutrikimai organizme yra didelės šiuolaikinės visuomenės problemos. Štai kodėl sukūrėme unikalų produktą, skirtą plonojoje žarnoje sudaryti barjerą, kuris neleidžia pasisavinti „blogiesiems“ riebalams iš suvartojamo maisto. Būtent taip veikia chitozanas 🦀 – natūralus polisacharido junginys, gaunamas iš vėžiagyvių kiautų (chitino) ir tai yra pagrindinė NUTRICODE maisto papildo Weight Blocker veiklioji medžiaga! 

💚 PUIKUS PAGALBININKAS CHEAT DAY METU

Galite vartoti kasdien arba pagal poreikį – kai planuojate suvalgyti riebaus maisto ar leisti sau atitrūkti nuo sveikos gyvensenos principų.

Kiekis

Weight Blocker - maisto papildas kapsulių pavidalu, skirtas riboti „blogųjų” riebalų pasisavinimą iš kaloringų patiekalų. Pagrindinė veiklioji medžiaga - chitozanas veiksmingai jungiasi su maisto riebalais virškinimo trakte, neleidžia jiems pasisavinti ir padeda kontroliuoti svorį.

Chitozanas – natūralus polisacharido junginys, gaunamas iš vėžiagyvių kiautų (chitino) - lėtina gliukoneogenezės procesą kepenyse, padidina gliukozės molekulių panaudojimą skeleto raumenų veiklai, kovoja su hiperlipidemija ir kepenų suriebėjimu, kurį gali sukelti keto dieta, slopina kasos lipazės aktyvumą, mažina gliukozės ir leptino koncentraciją kraujyje, taip pat fruktozamino ir bendrojo cholesterolio koncentraciją plazmoje.

Cholinas padeda palaikyti normalią homocisteino apykaitą, kepenų veiklą, gerina atmintį ir koncentraciją, turi teigiamą poveikį viso organizmo veiklai.

Cinkas ir chromas padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje – padidina tikslinių ląstelių jautrumą insulinui ir dalyvauja jo sintezėje, kaupime ir sekrecijoje.

Vartoti pieš maistą. Ne daugiau 6 tablečių per dieną.

Charakteristikos

Kiekis
60 kapsulių