LP EXPRESS paštomatu

Prekės saugiai pakuojamos į kurjerinius burbulinius vokus ar transportavimo dėžutes su viduje esančia apsauga. Užsakymo eigoje rasite informaciją su kurjerių pasirinkimais ir pristatymo kainomis. Pasirinkus pristatymą LP EXPRESS paštomatu, pasirinkite iš sąrašo norimą paštomatą. 

DPD KURJERIS

Prekės saugiai pakuojamos į kurjerinius burbulinius vokus ar transportavimo dėžutes su viduje esančia apsauga. Užsakymo eigoje rasite informaciją su kurjerių pasirinkimais ir pristatymo kainomis. Pasirinkus pristatymą DPD KURJERIU, prekes pristatysime jums į namus*. 

Lietuvos paštu į namus/pašto skyrių

Prekės saugiai pakuojamos į kurjerinius burbulinius vokus ar transportavimo dėžutes su viduje esančia apsauga. Užsakymo eigoje rasite informaciją su kurjerių pasirinkimais ir pristatymo kainomis. Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu, prekes pristatysime jums į namus*. 

DĖMESIO! DĖL COVID-19 PANDEMIJOS, PASIRINKUS PRISTATYMĄ LIETUVOS PAŠTU ar DPD KURJERIU, PREKĖS GALI BŪTI PRISTATOMOS Į ARTIMIAUSIĄ PAŠTOMATĄ, O NE Į JŪSŲ NAMUS. 

Reguliariai prekės pristatomos per 7-10 darbo dienas, jei prie prekės nėra nurodyta kitaip. Dėl COVID-19 pandemijos ir šalyje įvesto karantino, galimi siuntų vėlavimai ir ilgesni pristatymo laikai. Dedame visas pastangas, kad užsakymai jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.