DĖMĖSIO! Užsakymai pateikti iki 12.13, bus pristatyti dar iki Kalėdų, po to, galimas vėlavimas.
Pasirinkus pristatymo būdą EXPRESS PRISTATYMAS, užsakymas bus pradėtas vykdyti tą pačią dieną.

LP EXPRESS paštomatu

Prekės saugiai pakuojamos į kurjerinius burbulinius vokus ar transportavimo dėžutes su viduje esančia apsauga. Užsakymo eigoje rasite informaciją su kurjerių pasirinkimais ir pristatymo kainomis. Pasirinkus pristatymą LP EXPRESS paštomatu, pasirinkite iš sąrašo norimą paštomatą. 

Lietuvos_Pastas_Logo-svg.png

PRISTATYMAS Į NAMUS

Prekės saugiai pakuojamos į kurjerinius burbulinius vokus ar transportavimo dėžutes su viduje esančia apsauga. Užsakymo eigoje rasite informaciją su kurjerių pasirinkimais ir pristatymo kainomis. Pasirinkus pristatymą PRISTATYMAS Į NAMUS, prekes pristatysime jums į namus*. 

Lietuvos_Pastas_Logo-svg.png

Lietuvos paštu į namus/pašto skyrių

Prekės saugiai pakuojamos į kurjerinius burbulinius vokus ar transportavimo dėžutes su viduje esančia apsauga. Užsakymo eigoje rasite informaciją su kurjerių pasirinkimais ir pristatymo kainomis. Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu, prekes pristatysime jums į namus*. 

2560px-DPD_logo_(2015)-svg.png

EXPRESS PRISTATYMAS

Prekės saugiai pakuojamos į transportavimo dėžutes su viduje užpildytu apsauginiu sluoksniu. Užsakymo eigoje rasite informaciją su kurjerių pasirinkimais ir pristatymo kainomis. Pasirinkus EXPRESS PRISTATYMĄ, jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti nedelsiant ir prekės bus pristatytos per 3-5 d.d su kurjerių tarnyba DPD. Užsakymas bus pristatytas į jūsų namus, o esant poreikiui, pristatomą siuntą galėsite nukreipti į norimą DPD paštomatą.

*DĖMESIO! PASIRINKUS PRISTATYMĄ Į NAMUS, PREKĖS GALI BŪTI PRISTATOMOS Į ARTIMIAUSIĄ PAŠTOMATĄ AR PAŠTO SKYRIŲ O NE Į JŪSŲ NAMUS.

Reguliariai prekės pristatomos per 7-10 darbo dienų, jei prie prekės nėra nurodyta kitaip. Dėl COVID-19 pandemijos, galimi siuntų vėlavimai ir ilgesni pristatymo laikai. Dedame visas pastangas, kad užsakymai jus pasiektų kaip įmanoma greičiau. Detalesnę informaciją apie prekių pristatymą rasite pristatymo ir pirkimo sąlygose.