search

Nutricode Beauty Detox New Generation (organizmo valymui)

45,44 €

MAISTO PAPILDAS

Tai nauja, patobulinta BEAUTY DETOX maisto papildo versija.

Kiekis

▪ Nauja formulė! Ši patobulinta maisto papildo versija yra papildyta rudadumbliais, chlorele ir hialurono rūgštimi.

▪ Rudadumblių ekstraktas gali sumažinti angliavandenių ir riebalų pasisavinimą, aprūpinti organizmą mikroelementais, kurie padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Jis taip pat turi priešuždegiminių savybių.

▪ Chlorelė yra dumbliai, kuriuose gausu mikroelementų, tokių kaip kalis, geležis, kalcis, magnis ir cinkas; vitaminai A, C, E, K1, B komplekso vitaminai ir karotenoidai. Tai supermaistas, kuris padeda pagerinti darbingumą, mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei mažinti uždegimą ir patinimą.

▪ Hialurono rūgštis svarbi, kad oda išliktų jauna ir sveika, nes ji ją drėkina, suteikia daugiau elastingumo ir mažina raukšles.

▪ Naujoje formulėje yra padidintas plokščiosios vingrūnės (kitaip: spirulina) kiekis. Spirulina padeda kontroliuoti alkį ir kartu aprūpina organizmą svarbiais antioksidantais, kurie kontroliuoja oksidacinius procesus organizme. Pagerina gyvybingumą, mažina pavargimo jausmą ir nuovargį.

▪ Kolagenas buvo pakeistas hidrolizuotu, kuris yra geriau įsisavinamas. Tai būtinas ingredientas norint išsaugoti gerą sąnarių būklę ir odos stangrumą.

▪Vitaminas C, iš natūralaus šaltinio, padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos funkcijai, susidarymą.

60 KAPSULIŲ

Charakteristikos

Kiekis
60 kapsulių