Kava

Kava

Aktyvūs filtrai

KALĖDINIS DOVANŲ RINKINYS...

Šventinis-Kalėdininis rinkinys su kava, arbata bei migdolais šokolade.

Rinkinį sudaro:

• Malta Kava - ETIOPIJA - Rūšinė Kava Aurile SelectionQUE

• KORĖJIETIŠKA Žalioji Arbata Su Skrudintais Ryžiais Ir Matcha Aurile Selection

• Migdolai Pieniniame Šokolade

Kaina 56,00 €

INTENSE Tirpi kava Aurile

Tai puikiai parinktų kavos rūšių kompozicija, sukurianti intriguojantį išraiškingumo ir aromato turtingumo derinį. Suteikdama intensyvius pojūčius žadina norą veikti. Tai puodelis, pilnas juodos, energizuojančios esencijos.

• dėl liofilizacijos (džiovinimo šaldant) proceso žavi stipriu, daugiasluoksniu skoniu

• gilių kavos akcentų gurmanams

• puikiai tinka gerai dienos pradžiai

Kaina 13,33 €

CREME Tirpi kava Aurile

Harmoninga, aukštos kokybės kavos rūšių, pasižyminčių švelniu skoniu ir sodriu aromatu, kompozicija pavergia pojūčius nuo pat pirmo gurkšnio. Kavos puodelis, kupinas subtilumo, užburia išraiškingomis natomis, suteikiančiomis kiekvienai akimirkai išskirtinumo.

• švelni ir puikiai subalansuota

• su aksomine kremine puta

• puikiai tinka popietiniams susitikimams su draugais

Kaina 13,13 €

LAOSO Juodoji arbata iš...

Phu Noi gentis renka laukinę juodąją arbatą Laoso Phongsaly regiono drėgnųjų atogrąžų miškuose. Šios arbatos gaminimo procesas užtrunka ilgai ir yra subtilus: arbatos lapeliai susukami, tada suvyniojami ir fermentuojami bananų lapuose. Tik po šio proceso juos galima džiovinti. Dėl to arbata tampa juoda ir pasižymi subtiliu, saldžiu skoniu.

▪ subtili ir saldi juoda arbata

▪ ilgas ir subtilus gaminimo procesas: arbatos lapai susukami, tada suvyniojami ir fermentuojami bananų lapuose, ir tik po to yra džiovinami

▪ laukinė arbata, renkama vietinės Phu Noi genties

Kaina 33,23 €

KORĖJIETIŠKA Žalioji arbata...

Genmaicha – žalioji arbata su skrudintais ryžiais yra pati populiariausia arbata Japonijoje ir Pietų Korėjoje. Šiam mišiniui sukurti buvo panaudota Seejak žalioji arbata, kilusi iš Seogwang sodo, esančio vulkaninėje Jeju saloje Pietų Korėjoje.

Skrudinti ryžiai kartu su matcha, suteikia arbatos užpilui intensyvią žalią spalvą ir saldesnį nei tradicinės žaliosios arbatos skonį. Žaliosios arbatos gėrimas padeda pašalinti toksinus, reguliuoja medžiagų apykaitą ir padidina energijos lygį.

▪ skrudinti ryžiai ir matcha suteikia arbatos užpilui intensyvesnę spalvą ir saldesnį skonį nei tradicinės žaliosios arbatos

▪ išvalo organizmą nuo toksinų, reguliuoja medžiagų apykaitą, suteikia energijos

Kaina 28,23 €