Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, Šriftas, tipografija, baltasAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Federico Mahora - aukštos klasės kvepalai ir kvapusis vanduo kuriamas bendradarbiaujant sPerfand ir Drom Fragrances.

Prekės ženklas Federico Mahora taip pat apima ne tik parfumuotus kosmetikos produktus (pvz. kūno balzamai, prausimosi geliai, losjonai po skutimosi, rankų kremai, skutimosi putos, kvepalai plaukams ir kitos kvapniosios kosmetikos priemonės), kurie kompleksiškai papildo kvapus, bei veido ir kūno priežiūros produktus, tokius kaip Gold Regenesis, Hello Honey ir Spa Senses - net 200 išskirtinių kvapų, bet ir maisto papildus NUTRICODE, kavą ir arbatą AURILE.FEDERICO MAHORA prekių ženklai:

Paveikslėlis, kuriame yra Šriftas, Grafika, logotipas, juodasAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Keliaukime kartu su mumis į nepaprastąją UTIQUE prekių ženklo šalį, kurioje karaliauja turtingos kompozicijos, taurieji aliejai ir geriausios formulės. Būtent čia jungiasi rafinuotumas, prabanga ir subtilumas, kurie tampa jausmus glamonėjančiu potyriu. Idealiai sukomponuoti kvapai atskleidžia gyvenimo grožį, harmoniją ir energiją. Prabangios puoselėjančios kosmetikos priemonės – tai įsimintina švelnumo ir poveikio intensyvumo sintezė. Pasinerkite į magiškąjį UTIQUE pasaulį!

Paveikslėlis, kuriame yra juodas, Šriftas, tekstas, GrafikaAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Norime, kad mūsų oda kuo ilgiau išliktų įtempta, stangri ir išpuoselėta, o šypsena – spindinti. Viso pasaulio laboratorijose mokslininkai nenustodami triūsia tobulindami formules, kurių dėka tas noras neliks vien mūsų svajonių karalystėje. Kad jis būtų įgyvendintas pasitelkėme naujausias technologijas ir revoliucinius atradimus. Taip buvo sukurtas specializuotų kosmetikos priemonių prekių ženklas FONTAINAVIE. Tai yra mūsų patikrintas amžinos jaunystės receptas. Išbandykite ir įsitikinkite patys!

Paveikslėlis, kuriame yra Šriftas, tekstas, baltas, dizainasAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Stresas, oro užterštumas ir kintančios klimato sąlygos lemia, kad oda reikalauja ypatingo dėmesio. Dėl greito gyvenimo tempo dažnai pamirštame ja tinkamai pasirūpinti. Sukūrėme kosmetikos priemones, kurių kruopščiai išrinkti ir koncentruoti aktyvieji komponentai kiekvieną dieną maitins ir regeneruos Jūsų odą. Puoselėjama oda atgaus švytėjimą ir sveiką išvaizdą lyg po geriausių SPA procedūrų. Platus produktų asortimentas užtikrina kompleksišką priežiūrą, teigiamai veikia kūną bei dovanoja Jums malonias akimirkas.

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, Šriftas, baltas, GrafikaAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Uoslė – vienas iš nepaprastai jautrių pojūčių. Kvapai verčia Jus prisiminti nuostabias vietas, įdomias situacijas ar Jums svarbius žmones. Būtent todėl kvepalai taip žavi - Jūs juos prisimenate labai ilgai. Kur beeitumėte, Jūs užpildote jais erdvę, kurioje jie bus juntami dar ilgai Jums išėjus. Štai kodėl jų dėka turėtumėte jaustis užtikrintai ir išskirtinai. Leiskitės į stebuklingą kelionę po kvepalų pasaulį, kad surastumėte savo nepakartojamą kvapą.

Paveikslėlis, kuriame yra dizainas, ekrano kopija, rašas, GrafikaAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Ji nepriekaištinga kiekviename colyje - pradedant jos unikalumą ir elegantišką pakuotę atspindinčiu logotipu, tęsiant aukščiausios kokybės formulėmis ir baigiant nuostabiais, ilgalaikiais efektais. Ryškiausia tarp žvaigždžių – ALAYA – tai prabangi kosmetikos priemonių linija, skirta išrankiausioms rafinuotų makiažų mėgėjoms. Išlaisvinkite savo moterišką unikalumą, pažadinkite savo kūrybiškumą ir pakilkite virš horizonto!

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, Šriftas, logotipas, baltasAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Makiažas yra žinomas jau nuo seniausių laikų. Atlieka taip daug skirtingų vaidmenų, kaip įvairialypė ir kintama gali būti moteris. Kartais pabrėžia grožį ir suteikia pasitikėjimo, kartais kuria visiškai naują įvaizdį, atitinkantį nuotaiką ir situaciją. Fantastiškos Federico Mahora kosmetikos dėka sukursite makiažą, kuris atitiks dabartines tendencijas. Nebijokite eksperimentuoti - žaiskite su spalvomis ir paverskite makiažą nerūpestingu žaidimu.

Paveikslėlis, kuriame yra Šriftas, dizainas, tipografija, iliustracijaAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Profesionali plaukų priežiūra namų sąlygomis? Dabar tai įmanoma! Siekdami užbėgti už akių Jūsų lūkesčiams, sukūrėme prestižinę kosmetikos priemonių HAIRLAB seriją, kuri užtikrins Jūsų plaukams sveiką ir gražią išvaizdą. Turtinga sudėtis ir puikios, individualiems poreikiams pritaikytos formulės užtikrins, kad svajonės apie idealią šukuoseną taptų tikrove. Padovanokite savo plaukams tai, kas geriausia, o jie taps Jūsų gražiausia puošmena.

Paveikslėlis, kuriame yra juodas, tamsaAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Pagrindine mūsų veiksmų motyvacija yra Jūsų poreikiai. Gyvename nepaprastai intensyviais laikais – kiekvieną dieną susiduriame su stresu, nuovargiu ir aplinkos užterštumu. Be to, pilnaverčiai, natūralūs produktai nėra lengvai pasiekiami, o greitas gyvenimo ritmas lemia, kad labai paprasta išsiugdyti blogus įpročius – nereguliariai maitintis, mažai miegoti ir nesportuoti. Todėl darome viską, kas įmanoma, kad NUTRICODE produktai suteiktų Jums galimybę atrasti gyvenimo balansą ir užtikrintų tinkamą organizmo funkcionavimą!

 Paveikslėlis, kuriame yra juodas, tamsaAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

NUTRICODE linijos sėkmės pagrindas yra naujoviškos maisto papildų sistemos, o svarbiausias jomis pagrįstas projektas yra novatoriška svorio mažinimo programa - FIT6! Sukurta žmonėms, norintiems sulieknėti natūraliu ir saugiu būdu. Garantuoja: 1,25 kg svorio metimas per savaitę, kūno apimties sumažėjimas, be „jo-jo” efekto, žymiai pagerėjusi savijauta, pasikrovimas teigiama energija, sveikos mitybos įpročių ugdymas.

Paveikslėlis, kuriame yra Šriftas, Grafika, juodas, dizainasAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Mėgaukitės AURILE kavos, arbatos ir šokolado skoniais, kurie gimė iš nepaprastos aistros ir profesionalumo. Ypač rekomenduojame mokslininkų sukurtas įvairiafunkcines kavos rūšis, kurios pasižymi ne tik puikiu skoniu, bet taip pat yra turtingos vertingais sveikatai elementais: vitaminais ir mineralais. Tuo pačiu, mūsų arbatos praturtintos gėlių žiedais ir natūraliais aromatais, kad galėtumėte kiekvieną dieną džiaugtis jų puikiu skoniu. Mūsų saldumynai, sukurti sujungus puikias receptūras ir geriausius ingredientus, yra puikus kavos ir arbatos priedas.

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, Šriftas, ekrano kopija, GrafikaAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Kvepalai turi nepaprastą galią - skleidžia magiją. Dauguma mūsų, norėdami apsigaubti nepaprastų pojūčių migla, tiesia ranką link kvepalų buteliuko. Mes nusprendėme užbėgti įvykiams už akių ir sukūrėme prestižinę, unikalią kvapiųjų produktų liniją PURE HOME, kurios dėka mūsų išskirtiniai kvapai gali lydėti Jus kiekvieną dieną. Nuo šiandien paprasti namų ruošos darbai taps tikru malonumu, o visus namus užpildys kerintys kvapai.

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, logotipas, Šriftas, simbolisAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Išpuoselėti, švarūs ir kvepiantys namai - tai vieta, kur visados norisi sugrįžti. Tam, kad tvarkymas taptų tikru malonumu, sukūrėme modernų prekių ženklą SMART & CLEAN. Tai aukščiausia kokybė ir šiuolaikiškas požiūris į namų tvarkymą. Profesionalūs produktai leis greitai ir lengvai pasirūpinti švara ir higiena. Kelias į tobulumą dar niekada nebuvo toks paprastas!

El. parduotuvės veikla vykdoma pagal IV, kurios numeris: 934564,
Susisiekite su mumis: info@federicomahora.lt