Sveikiname! Nuo šiol, jūs apsipirksite mažiausiai su -30% nuolaida, bei kaskart galėsite pasiimti jums priklausančias papildomas nuolaidas bei dovanas!

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS TIK ŠIANDIEN!


Mes žinome, kad jūs mėgstate Federico Mahora produkciją! Kodėl neįsigijus savo mėgstamus ir pamiltus kepalus, kūno kremą ar kitas prekes su mažiausiai -30% nuolaida!? Sakote, tokių nuolaidų nebūna? Mes sakome - BŪNA! Mes norime, kad tuo įsitikintumėte patys! Nebepermokėkite už savo mylimas prekes, tapkite Federico Mahora registruotu vartotoju jau šiandien! Kodėl šiandien? Nes šiandien apsimoka!Kokia nauda užsiregistravus?

- Neabejotina -30% nuolaida visoms prekės nuo pardavimo (katalogo) kainos VISADA!

- Papildomos nuolaidos kasdien bei savaitgaliais!

- Papidomos dovanos kiekvieno apsipirkimo metu!

- Extra plius papilomos nuolaidos nurodytomis valandomis nurodytoms prekėms!

- Nemokamas ir greitas pristatymas tiesiai į namus perkant už nurodytą sumą!

- Už kiekvieną pateiktą užsakymą gausite taškus, kurie kito mėnesio pradžioje konvertuosis į piniginę nuolaidą, kurią galėsite panaudoti kito užsakymo metu ir sumokėti dar mažiau už savo užsakymą!

- Ir dar begalę kitų naudų, nuolaidų ir dovanų, kurias rasite prisiregistravus prie Federico Mahora!IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS TIK ŠIANDIEN!Užsiregistravus ir šiandien (tą pačią registracijos dieną) pateikus užsakymą, jūs gausite PAPILDOMĄ -20% nuolaidą visam užsakomam prekių krepšeliui! Kasdien registruotiems vartotojams taikomos ir dienos, savaitės, savaitgalio ar mėnesio akcijos, kurių metu taikoma nurodytoms prekėms papildoma nuolaida. Apsipirkimo metu galite sutaupyti iki 80%! Skamba nerealiai? Bet tai realu, įsitikinkite tuo patys! 

Čia nėra:

- Jokios rizijos

- Jokių įsipareigojimų

- Jokių mėnesinių mokesčių

- Jokių registracijos mokesčių

- Jokių minimalių užsakymo sumų

- Jokių startinių paketų

Pirkite kada norite, kiek norite ir už kiek norite! Tik jūs pats esate sau bosas!Jei užsiregistravus, vis dėlto, nieko neišsirinksite ar nieko neįsigysite, nieko tokio, jums nereikės NIEKO mokėti, ar kitaip būti įsipareigojus. Bet mes netikime, kad nieko neišsirinksite! Mūsų parduotuvėje daugiau nei 2000 skirtingų prekių: kvepalai, kosmetika, parfumerija, kūno priežiūros priemonės, makiažo priemonės, namų valymo prekės, maisto papildai, kava, arbata, saldumynai ir dar begalė kitų prekių!Atidaryti registracijos formąO GAL NORITE PRADĖTI SAVO VERSLĄ IR BŪTI NE TIK VARTOTOJU BET IR KONSULTANTU?Kaip jau supratote, kompanija visus registruotus vartotojus lepina išskirtinėmis prekių kainomis, papildomomis nuolaidomis bei dovanomis. Tai gali būti puiki galimybė užsidirbti papildomai, rekomenduojant prekes savo šeimos nariams, draugams, artimiesiams. Atlikti papildomų veiksmų nereikia, viskas paprasta, tiesiog užsiregistruokite ir būkite mūsų vartotoju. Pirkite prekes už registruoto vartotojo kaina, kuri yra mažiausiai pigesnė -30%, o ją parduokite už nurodytą katalogo kainą. Skirtumas tarp pirkimo ir pardavimo lieka jums. Pvz. Parduodate PURE ROYAL kvepalus, kurių katalogo kaina šiuo metu yra 35€, o jūs juos perkate už 24,50€, jums lieka 10,50€ nuo vieno kvepalų buteliuko. O jei komanija paskelbia papildomą nuolaidą PURE ROYAL kvepalams pvz. -20% nuolaidą, jūs perkate kvepalus už 17,50€, o parduodate už 35%, jūsų uždarbis net 17,50€! Mūsų kompanijoje rasite daugiau nei 2000 skirtingų prekių, tad galimybių daugiau nei jūs galite šiuo metu įsivaizduoti!Nieko nelaukite, užsiregistruokite dabar ir pasiimkite visas nuolaida bei dovanas jau šianden!

Nepamirškite! Tik šiandien užsiregistravus jūs gausite -20% nuolaidą visoms prekėms, kurią galioja tik tą dieną, kurią atlikote registraciją!Jei turėsite papildomų klausimų dėl registracijos, nuolaidų ar kt. susisiekite su mumis el. paštu info@federicomahora.lt arba live chat pagalba. Jūsų Federico MahoraAtidaryti registracijos formą