Arbata

Arbata

Aktyvūs filtrai

LAOSO Juodoji arbata iš...

Phu Noi gentis renka laukinę juodąją arbatą Laoso Phongsaly regiono drėgnųjų atogrąžų miškuose. Šios arbatos gaminimo procesas užtrunka ilgai ir yra subtilus: arbatos lapeliai susukami, tada suvyniojami ir fermentuojami bananų lapuose. Tik po šio proceso juos galima džiovinti. Dėl to arbata tampa juoda ir pasižymi subtiliu, saldžiu skoniu.

▪ subtili ir saldi juoda arbata

▪ ilgas ir subtilus gaminimo procesas: arbatos lapai susukami, tada suvyniojami ir fermentuojami bananų lapuose, ir tik po to yra džiovinami

▪ laukinė arbata, renkama vietinės Phu Noi genties

Kaina 33,23 €

KORĖJIETIŠKA Žalioji arbata...

Genmaicha – žalioji arbata su skrudintais ryžiais yra pati populiariausia arbata Japonijoje ir Pietų Korėjoje. Šiam mišiniui sukurti buvo panaudota Seejak žalioji arbata, kilusi iš Seogwang sodo, esančio vulkaninėje Jeju saloje Pietų Korėjoje.

Skrudinti ryžiai kartu su matcha, suteikia arbatos užpilui intensyvią žalią spalvą ir saldesnį nei tradicinės žaliosios arbatos skonį. Žaliosios arbatos gėrimas padeda pašalinti toksinus, reguliuoja medžiagų apykaitą ir padidina energijos lygį.

▪ skrudinti ryžiai ir matcha suteikia arbatos užpilui intensyvesnę spalvą ir saldesnį skonį nei tradicinės žaliosios arbatos

▪ išvalo organizmą nuo toksinų, reguliuoja medžiagų apykaitą, suteikia energijos

Kaina 28,23 €

Pirmojo skynimo Juodoji...

Darjeeling yra juodoji arbata, auganti Indijoje, Himalajų papėdėje. Ji renkama nuo vasario iki balandžio. Tai laikoma geriausia arbata pasaulyje. Tamsios gintaro spalvos arbatos užpilas su labai subtiliu, gėlių aromatu leis Jums atsipalaiduoti ir atsikvėpti.

Pirmojo skynimo Darjeeling arbatoje yra net 30% daugiau polifenolinių junginių nei kitose arbatose. Tai efektyviai lėtina ląstelių senėjimo procesą. Reguliarus juodosios arbatos gėrimas palaiko kraujotakos sistemą, reguliuoja kraujospūdį ir mažina blogojo cholesterolio kiekį.

Kaina 27,49 €

KINIŠKA Juodoji arbata su...

Ceremoninė Kongo juodosios arbatos su rožių žiedlapiais rūšis. Ši arbata kilusi iš Kinijos Anhui regiono. Pagal kinų tradicijas ji pagardinta rožių žiedais. Reguliarus juodosios arbatos gėrimas mažina nuovargį, teigiamai veikia koncentraciją, ramina ir atpalaiduoja.

▪ ceremoninė juodosios arbatos rūšis, pagardinta rožių žiedais pagal kinų tradicijas

▪ mažina nuovargį, ramina ir atpalaiduoja bei padeda susikaupti

Kaina 25,77 €

Yerba Mate ARGENTINA -...

Itin švelni yerba mate (arbata matė) iš Argentinos su subalansuotu skoniu ir aromatu. Ji perkels Jus tiesiai į Pietų Ameriką stebėti fantastiškus gamtos lobius, iš kurių ji yra kilusi. Sudėtyje yra lapų, šakelių ir nedidelio žiedadulkių kiekio. Multi-brewing puikiai tinka tiems, kas nemėgsta skirtis su savo puodeliu.

▪ itin švelni yerba mate (arbata matė) su subalansuotu skoniu ir aromatu

▪ sudėtyje yra lapų, šakelių ir nedidelio kiekio žiedadulkių

Pakuotėje yra 5 maišeliai (5 × 10 g).

Kaina 23,70 €